Кальцій і вітамін D слід приймати перед тренуваннями

Кальцій і вітамін D слід приймати перед тренуваннямиПрийом кальцію і вітаміну D перед інтенсивними фізичними вправами сприяє зміцненню кісток. Нове дослідження показало, що час вживання харчових добавок грає вирішальну роль в їх дії.

«Саме час вживання, а не кількість добавок є важливим чинником, що допомагає кістковим тканинам адаптуватися до тренувань» - стверджує керівник дослідницької групи Ванесса д. Шерк, науковий співробітник університету Колорадо. Вчені також заявляють про те, що необхідні подальші дослідження, які дозволять визначити, як саме час вживання добавок впливає на кісткову тканину.

Попередні дослідження показали, що вправи високої інтенсивності знижують мінеральну щільність кісткової тканини через втрату кальцію. У ході нового дослідження вчені спостерігали за 52 чоловіками, які приймали по 1000 міліграм кальцію і вітаміну D або за 30 хвилин до або через годину після тренування. Результати показали, що прийом добавок перед тренуванням у меншій мірі приводив до втрати кісткової маси. Результати дослідження важливі для людей, які ведуть активний спосіб життя і регулярно займаються спортом.Лента новостей

Новости партнеров
Новости партнеров